Przejdź do głównej zawartości

LOGORYTMIKA - słuch, ruch, słowo, muzyka

Nowe zajęcia w ofercie🤗
⬇️⬇️⬇️
LOGORYTMIKA
👉Głównym celem zajęć jest stymulowanie rozwoju mowy dzieci poprzez usprawnianie słuchowe, ruchowe oraz słowne z włączeniem elementów muzyki.
👉Zajęcia prowadzone są w formie małej grupy, co pozwala na zindywidualizowane podejście do każdego dziecka, a jednocześnie pozwala dzieciom na swobodną ekspresję i aktywny w nich udział.
Udział dziecka w LOGORYTMICE wpływa na:
🥁 pobudzenia rozwoju mowy
🥁 usprawnienia narządów artykulacyjnych
🥁 usprawnienia oddechu
🥁 usprawnienia motoryki dużej i małej
🥁udoskonalenia koordynacji słuchowo- ruchowej
🥁kształcenia słuchu fonematycznego i muzycznego
🥁 uwrażliwienia na zmiany zachodzące w muzyce
🥁 rozbudzenia wrażliwości estetycznej
🥁 relaksacji
🥁- rozwoju umiejętności społecznych
🥁zaspokojenia naturalnych potrzeb dziecka
👉Ćwiczenia wykonywane na zajęciach mają konwencję zabaw słownych, muzycznych i ruchowych dzięki czemu dzieci chętnie w nich uczestniczą i czerpią z nich radość.
👉Czas trwania - 45 minut, przeznaczone są dla dzieci 4-6 letnich, ćwiczenia mają charakter profilaktyczny oraz wspomagający prawidłowy rozwój mowy.

Masz pytanie, zadzwoń lub napisz: tel. 508 288 150 , mail.biuro@kreo.edu.pl

Popularne posty z tego bloga

WARSZTATY DLA DZIECI W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH

Angażujemy dziecięce zmysły do twórczego rozwoju! Zadzwoń do nas lub napisz, ustalimy szczegóły. Zapraszamy serdecznie.

MIKOŁAJ'ki jak z bajki z fotograficzną sesją

Hohoho.......jedzie do nas Mikołaj jakiego świat nie widział! Tym razem zabieramy dzieci 1. do pięknej scenerii na fotograficzną sesję - tło fotograficzne, żywa choinka, Mikołaj, aura świąt i prezentów, profesjonalna fotografia 2. na salę zabaw - tu renifer a tam bałwan, gdzie oni są? 3. na warsztaty plastyczne - świąteczne mini rękodzieło 4. na spotkanie z Mikołajem - prezenty można przynosić do naszej placówki w każdy dzień poprzedzający imprezę. Szykuje się pyszna zabawa i radości moc. Drodzy Rodzice, ze względu na ograniczoną ilość miejsc udział należy potwierdzić wpłatą zaliczki w wysokości 30 zł do dnia 3 grudnia. Nr konta 56 1910 1048 2617 6720 0631 0001 z dopiskiem Mikołaj oraz podać imię i nazwisko uczestnika. Koszt całkowity - 80 zł >>>dla dzieci w wieku do 5 lat wraz z opiekunem<<< Odliczamy dni i czkamy na Was! Kreo przestrzeń dla edukacji ul. Z.Cieplaka 19, DG biuro@kreo.edu.pl

ANDRZEJKOWA MAGIA

ANDRZEJKOWA MAGIA ! Świeca marszczy złoty nos, z każdej strony kapie wosk. Cienie tu i cienie tam, wróżki będą wróżyć nam! W PIĄTEK 29 LISTOPADA o godzinie 18:30 zaczynamy i wszystkie dzieci zapraszamy na wróżby andrzejkowe - stroje …..szarobure, nie wieczorowe. Mamy chytry plan na 2,5 godziny szalonej zabawy, andrzejkowe wróżby, magiczne konkursy z przekąskami i napojami, w wyjątkowym towarzystwie. Cena : 45 zł (w godz. 18:30 - 21:00) Dla odważnych NOCOWANIE z PIZZĄ na kolacje, bajką na dobranoc i wspólnym śniadaniem. Cena : 95 zł (w godz. 18:30 - 8:15) Przy zapisie do 11 listopada, promocja -10 % By wróżby i czary spełnić się miały zabrać ze sobą należy : >>>garść uśmiechu, >>>łyk radości >>>i ciekawości swej przyszłości. Informacje i zapisy : tel. 508 288 150 mail :biuro@kreo.edu.pl lub poprzez Messenger Ze względu na ograniczoną ilość miejsc udział należy potwierdzić wpłatą zaliczki w wysokości 30 zł. Nr konta 56 1910 1048 2617 6720 0631 0001 z dopiski