Przejdź do głównej zawartości

Zagadkowy świat 6-latkaZdaniem nauczycieli aż 60% uczniów pierwszej klasy boryka się z problemami rozwojowymi, które uniemożliwiają uczenie się.
Jeśli więc obserwujesz u przedszkolaka problemy ze skupieniem uwagi, rozpraszanie się lub problemy ze spokojnym usiedzeniem na miejscu, to musisz wiedzieć, że to „samo” nie minie. Nie pomoże też strofowanie i wprowadzanie dyscypliny. Możesz jednak pomóc dziecku. Do 6 roku życia możesz uzupełnić zaniedbane obszary i zapobiec problemom szkolnym. I tylko TY możesz to zrobić.
Program zajęć ZAGADKOWY ŚWIAT jest opracowany specjalnie dla dzieci w wieku 6 lat. Może być wsparciem w tym etapie rozwoju.
Scenariusze oparte są na podróży po największych krainach świata, przyrodniczych zjawiskach. Mapy i książki, doświadczenia chemiczne, fizyczne, ciekawe atrybuty, zagadki i łamigłówki to elementy wspierające. Chcemy, aby dziecko pytało i szukało odpowiedzi. Inspirujemy do działania, odkrywania i poznania swoich możliwości. Uczymy konstruktywnej współpracy i dobrej rywalizacji. Przygotowujemy do obowiązku szkolnego.
Jeśli więc zastanawiasz się nad formą wypełnienia czasu dziecku, szukasz ciekawej alternatywy dla komputera i telefonu lub brakuje Ci po prostu pomysłów na wspólne zabawy, pomyśl o Kreoprzestrzeni.
- zajęcia odbywają się w cyklu całorocznym - jeden raz w tygodniu - trwają 90 min
👨‍👩‍👦Mamo, tato sprawdź i zdecyduj czy warto🤔🤔🤔
            Pierwsze zajęcia są nieodpłatne.
zadzwoń, tel. 508 288 150
napisz biuro@kreo.edu.pl,  jeśli wolisz poprzez FB

Popularne posty z tego bloga

WARSZTATY DLA DZIECI W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH

Angażujemy dziecięce zmysły do twórczego rozwoju! Zadzwoń do nas lub napisz, ustalimy szczegóły. Zapraszamy serdecznie.

ANDRZEJKOWA MAGIA

ANDRZEJKOWA MAGIA ! Świeca marszczy złoty nos, z każdej strony kapie wosk. Cienie tu i cienie tam, wróżki będą wróżyć nam! W PIĄTEK 29 LISTOPADA o godzinie 18:30 zaczynamy i wszystkie dzieci zapraszamy na wróżby andrzejkowe - stroje …..szarobure, nie wieczorowe. Mamy chytry plan na 2,5 godziny szalonej zabawy, andrzejkowe wróżby, magiczne konkursy z przekąskami i napojami, w wyjątkowym towarzystwie. Cena : 45 zł (w godz. 18:30 - 21:00) Dla odważnych NOCOWANIE z PIZZĄ na kolacje, bajką na dobranoc i wspólnym śniadaniem. Cena : 95 zł (w godz. 18:30 - 8:15) Przy zapisie do 11 listopada, promocja -10 % By wróżby i czary spełnić się miały zabrać ze sobą należy : >>>garść uśmiechu, >>>łyk radości >>>i ciekawości swej przyszłości. Informacje i zapisy : tel. 508 288 150 mail :biuro@kreo.edu.pl lub poprzez Messenger Ze względu na ograniczoną ilość miejsc udział należy potwierdzić wpłatą zaliczki w wysokości 30 zł. Nr konta 56 1910 1048 2617 6720 0631 0001 z dopiski

MIKOŁAJ'ki jak z bajki z fotograficzną sesją

Hohoho.......jedzie do nas Mikołaj jakiego świat nie widział! Tym razem zabieramy dzieci 1. do pięknej scenerii na fotograficzną sesję - tło fotograficzne, żywa choinka, Mikołaj, aura świąt i prezentów, profesjonalna fotografia 2. na salę zabaw - tu renifer a tam bałwan, gdzie oni są? 3. na warsztaty plastyczne - świąteczne mini rękodzieło 4. na spotkanie z Mikołajem - prezenty można przynosić do naszej placówki w każdy dzień poprzedzający imprezę. Szykuje się pyszna zabawa i radości moc. Drodzy Rodzice, ze względu na ograniczoną ilość miejsc udział należy potwierdzić wpłatą zaliczki w wysokości 30 zł do dnia 3 grudnia. Nr konta 56 1910 1048 2617 6720 0631 0001 z dopiskiem Mikołaj oraz podać imię i nazwisko uczestnika. Koszt całkowity - 80 zł >>>dla dzieci w wieku do 5 lat wraz z opiekunem<<< Odliczamy dni i czkamy na Was! Kreo przestrzeń dla edukacji ul. Z.Cieplaka 19, DG biuro@kreo.edu.pl